Szkolenia w firmie  |  Szkolenia przez Internet i stacjonarne  |  Mentoring w firmie  |  Ilość czy jakość?  |  Kontakt

Ilość czy jakość?

Ilość czy jakość?

Szkolenia biznesowe odbywają się zazwyczaj w identyczny sposób jak większość szkoleń mających na celu zwiększenie wpływów finansowych do kasy firmy.

Mogą się one, zatem odbywać gdzieś na terenie firmy decydującej się na ich przeprowadzenie pośród swych pracowników lub na terenie zaproponowanym przez firmę szkoleniową oferującą szkolenie.

Zarówno jedno jak i drugie rozwiązanie ma wielu zwolenników jak i przeciwników, decyzja jednak w główne mierze zależeć będzie od środków przeznaczonych na ten cel. W każdym przypadku gdzie firmy szkoleniowe proponują rozwiązanie polegające na skorzystaniu z miejsca poza terenem firmy mamy do czynienia z poprawa warunków szkolenia.

Nie ma, co ukrywać, że w większości przypadków szkolenia handlowe organizowane na terenie firmy są z reguły nastawione na ilość pracowników biorących w nim udział a nie, na jakość odbywającego się szkolenia.

Jakość szkolenia ma szczególne znaczenie zwłaszcza w przypadku, gdy poruszony ma zostać rozwój osobisty pracownika biorącego udział w szkoleniu.
Copyright © 2012 Do przodu.